wtorek, 18 maja 2010

Granice granic a żryć trzeba

Zboża łan
Czy zastanawialiście sie kiedyś nad granicami?
Granica tego co jesteście w stanie zrobić wbrew sobie, granica np. zagranicą, granica zdrowego rozsadku, granica ryzyka, granica uczucia, granica bólu.... i można tak bez końca. Skoro się zastawialiście to jest to już sygnał że coś nie gra.
Dziś w mojej śmiesznutkiej pracy mój szef badał granice do jakich może sie posunąć wykorzystując robolka-czyli mnie. Robolek obrócił wszystko w żart i uciekł szybciutko.
Pan Kot pochwalił mój uczynek-ja zastanawiam sie czy nakreśliłam szefowi granice wyzysku? Czy ten mały brązowawy arabski móżdżek wogóle coś zauważył?
Wczoraj złapała mnie w łóżku handra-HANDRA przez P. Kota, bo P.K. załapał doła egzystencjonalnego i bezsens jego żywota dopadł go. I jeszcze granicy by nie przekroczył, gdyby nie dobił mnie wywodem na temat ambicji. No i ja w nocy usiłując jednym uchem usłyszeć coś w TV, znienacka, osiagnęłam również granicę rozpaczy jak mi się moja obecna praca przypomniała. Praca-jak to najczęściej zagranicą bywa-praca robolka.
Czy moja Babcia przewraca się w grobie, babcia która mnie wychowała i jedynym sensem jej życia był mój dyplom magisterski? Niech się babcia nie przewraca- bo kocham ją bardzo i nie ważne co się robi, ważne że z dyplomem w kieszeni.
Niech za szybko nie ocenia się ludzi
Niech Panie wnuczkom nie szepcą na ucho, przechodząc koło robotników-"ucz sie bo robolem zostaniesz, jak ten tu oooo"-bo może to student prawa ze szczecina tę łopatę dierży.
Niech nasze oczy nie udają, że ten pijaczek na naszej drodze to pewnikiem sie opala-bo może to lekarz któremu w życiu nie wszystko wyszło.
Ja najbardziej lubie przekraczać granice ryzyka zagranicą
ACHchchhchchhc tam takie dzis pitu pitu.

Cośzniczego

Moje ukochane zajęcie-wyszperowywanie pieknych staroci na -brocantach-ludzie wywlekaja przed domy to co maja niepotrzebnego- tu jedna z ostatnich zdobyczy, miedziana recznie kuta kaczka skrywająca cukierasy.
BzowoSzczęscie w bzach

1 komentarz:

  1. Haniu, jest ok !! ale te zakupy ostatnio bylu nawet ok!!!Jestem w szoku jaka ty jestes kobitka tajfun!!!!!!!!!!!!!!!!Buzka

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo. Te słowa pozwalają mi wierzyć, że to co robię ma sens, że ja mam jakieś znaczenie w tym zwariowanym świecie.

Related Posts with Thumbnails